Studio 30 Pied A Terre

  • 45 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Studio 30 Pied A Terre Bryssel, som ligger cirka 5 minuters promenad från Sint-Carolus Borromeuskerk, erbjuder snabb tillgång till många turistattraktioner i närheten. Wi Fi erbjuds för både affärs- och fritidsaktiviteter.

Boendet har klädloge och vetter mot staden. En separat toalett och en dusch erbjuds i lägenheten och garanterar en bekväm vistelse. Det finns också hårtorkar, badmössor och handdukar.

Studio 30 Pied A Terre erbjuder sina gäster bekvämligheter, som ett komplett kök, samt matplats.

För sportentusiaster har den här 45 m² stora lägenheten ett utmärkt läge 3 km från Constant Vanden Stock stadion och 6 km från Cinquantenaire. Gästerna bor cirka 10 minuter med bil från Galeries royales Saint-Hubert och ungefär 3 km bort från tågstationen Bryssels centralstation. Studio 30 Pied A Terre med 1 sovrum ligger cirka 15 minuter med bil från Belgiska seriecentret. En av tunnelbanestationerna i närheten av lägenheten är Osseghem, mindre än 850 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Studio 30 Pied A Terre Bryssel
Air Bey Penthouse
Mobilpris

Air Bey Penthouse

4.1
Okej 11 recensioner
437 m från boendet
USD 116 USD 104
per natt
Modern 2-Bed Urban Apartment
Mobilpris

Modern 2-Bed Urban Apartment

7.8
Bra 9 recensioner
468 m från boendet
USD 136 USD 122
per natt
Elisabeth Brussels 3
Mobilpris

Elisabeth Brussels 3

6.2
Ganska bra 24 recensioner
495 m från boendet
USD 264 USD 238
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Bryssel International Flygplats
    19 km

    Tågstationer

    Jette Train Station
    2,4 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vandring
    • Cykling

    Boendetjänster

    • Utflykts-/biljettservice

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Fritid

    • Vattenpark

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Ljudisolerade rum
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer31000003566
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Studio 30 Pied A Terre?
      Populära sevärdheter nära Studio 30 Pied A Terre inkluderar bland annat Belgiska seriecentret, Cinquantenaire, Galeries royales Saint-Hubert.
    • Hur stort är Studio 30 Pied A Terre?
      Studio 30 Pied A Terre har en total yta på 45 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Bryssel International Flygplats
    19 km

    Tågstationer

    Jette Train Station
    2,4 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Studio 30 Pied A Terre Bryssel

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng